Markalarımız

Echosline: Saçlarınızı Sevin, Dünyayı Sevin!

Merhaba güzellik severler! Echosline ailesine hoş geldiniz, saçlarınıza sevgiyle dokunan İtalyan güzellik uzmanlarıyız! Saçlarınızı ve dünyayı sevmek için buradayız!

Kalite ve Sevgi Dolu Vegan Ürünler

Saçlarınızı güzellikle buluştururken, doğaya olan sevgimizle de öne çıkıyoruz! Vegan ürünlerimiz, kaliteyi ve doğallığı bir araya getiriyor. Saçlarınızın ihtiyaçlarına uygun, hayvanlar üzerinde test edilmeyen ve doğa dostu formüllerimizle güzellik rutininizi en saf ve doğal haliyle yaşamanıza yardımcı oluyoruz.

Quaddro Professional, 2016 yılında saç güzelliğini ve bakımını bir adım öteye taşımayı hedefleyerek kurulmuş öncü bir markadır. Kuaför sektöründe uzmanlaşmış bir ekip tarafından ortaya çıkan Quaddro Professional, saç boyası ve bakım ürünleri alanında sunduğu yüksek kaliteli ve yenilikçi ürünleriyle tanınmaktadır.

Bizler, müşterilerimizin saçlarındaki güzellik ve sağlığı ön planda tutarak, kuaförlerin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış ürünleri sunuyoruz. Saç stilistlerinin yaratıcılıklarını desteklemek, müşterilerin beklentilerini aşan sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmak amacıyla çeşitli renk seçenekleri ve formüller sunuyoruz.

Serenity Plus, güzellik ve şıklık dünyasına getirdiği benzersiz bir dokunuşla kuaför ve güzellik salonları için özel olarak tasarlanmış üstün kaliteli saç bakım ve boya ürünleri sunan bir markadır. Müşterilerine mükemmel sonuçlar ve eşsiz bir deneyim vadeden Serenity Plus, saç profesyonellerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak sektörde öncü konumunu sürdürmektedir.

Profesyonel kariyeri boyunca farklı marka ve kalitelerde saç boyalarını deneyimlemiş olan Mounir, tüm edinimlerini dünya çapındaki kuaförler ile paylaşmak için kendini, kendi adını taşıyan profesyonel ürünler geliştirmeye adadı.

milkshake! Kulağa nefis geliyor...

Ama saçla ne ilgisi var? Süt proteini ve meyve özleri gibi doğal bileşenler, her milk_shake® ürünün yapı taşlarıdır.

duyusal mutluluk

Artık sıkıcı saç bakım rutinleri yok. Çökmekte olan dokularımızdan ikonik kokularımıza kadar, yarattığımız her ürün size benzersiz bir duyusal deneyim sunmak için tasarlanmıştır. Değerli içerikler ve salon sınıfı formüllerimiz, zahmetsizce sağlıklı ve muhteşem saçlara ulaşmanıza yardımcı olur.

Salonda saç bakımından evde saç bakımına kadar ürünlerimiz kişisel bakımınızı tatlandıracak.

NATIVE BASE kozmetik ve dış ticaret alanında uzmanlaşmış genç girişimcilerin tecrübeleri ve tamamı öz sermaye yatırımıyla Türkiye pazarına yerli markası ile sunulmuştur. Formülasyonları Hollanda firmasına ait olan ürünler Uzak doğuda iç-şçi ve üretim gücünden faydalanarak NATIVE BASE markası altında üretilmektedir. Doğallığı öne çıkaran, kısa sürede sevilen ve tercih edilen NATIVE BASE tamamı ilgili bakanlıklarca onaylanmış, sağlık açısından hiç bir problem taşımamaktadır.