Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

X

instagram

@idakozmetik

newsletter

Subcribe to our newsletter

X


Depot

Anasayfa / Markalar / Depot

DEPOT® erkek güzelliğinin bakım geleneğini evrimleşmiş ve evrensel bir hassasiyetle kutluyor. Yelpazeyi oluşturan sofistike, ancak basit, özel ürünler, geleneksel formüller "olması gereken" erkeksi araçlar haline geliyor: günümüz insanı için güncellenen gerçek klasikleri.

DEPOT®: erkek bakımı ve güzelliğine basit, gelişmiş ve çağdaş bir yaklaşım. Özel bir traş elde etmek için birçok erkeğin geçmişin berberlerine döndüğü, gelişen bir erkek pazarında, diğerleri stil vermek ya da son teknoloji için kuaföre döner ya da yeni berber salonlarında doğru ilgiyi bulurlar, karıştırın geçmiş ve şimdiki: DEPOT® doğdu

DEPOT®, gelişmekte olan bir erkek pazarının gereksinimlerini karşılamak üzere taleplerini karşılamak için eksiksiz bir erkek ürünleri yelpazesi sunar. Erkek pazarına ilgi gösteren profesyonel profesyoneller için yaratılmıştır. Güçlü bir kimliğe sahip özel kaliteli ürünler.

DEPOT® tools Erkek Aletler & Co En özenli çağdaş insan için, en ileri teknolojilere sahip modern ve sofistike bir anahtarda yeniden yorumlanan, erkek kişisel bakımının ilk hareketlerinin orijinal formüllerini alır.

Devamı