Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

X

instagram

@idakozmetik

newsletter

Subcribe to our newsletter

X


İda Kozmetik

Anasayfa/ İda Kozmetik

İda Kozmetik

İDA Kozmetik, 20 yıllık kozmetik sektörü tecrübesine sahip, genç ve dinamik bir kadro tarafından, saç boyaları, saç bakım ürünleri ve kuaför malzemelerinin pazarlama, satış ve dağıtımını gerçekleştirmek üzere 2015 yılında kuruldu.

 

Ünlü markalardan zengin bir ürün yelpazesine sahip İDA Kozmetik, Türkiye’nin her bölgesinde bulunan bayileri ve satış ekibi ile 2.000’in üzerinde kuaför,perakende ve toptan satış noktalarına hizmet vermektedir.

Echos Line, Serenity Plus, Quaddro Professional, Nativebase, Insight, Depot, Element, Keune markalarını müşterilerine sunmaktadır.

 

İDA Kozmetik, sipariş sisteminde kullandığı sipariş yönetimi, depo ve otomasyon programıyla Türkiye’nin her noktasına hizmet veren satış ekipleri oluşturmuş, ekibin akıllı telefon, tablet gibi günümüz son teknolojilerini kullanmasını sağlayarak siparişin anında merkeze gönderilmesini ve en geç 24 saat içinde istenilen siparişin müşteriye sevk edilmesini garanti altına almıştır. Kurulan mobil ağı ile online stok, kampanya ve cari hesap bilgilerini de müşteriye sunan satış ekibi, bu sayede minimum hata oranı ile hasarsız ve maksimum sipariş ilkesini uygulayabilmektedir.

 

Sahadan online gelen siparişler, IT alt yapısı yardımı ile merkez ofiste onaylanarak, sevk emiri ile en kısa sürede teslimata hazır hale getirilir. Sipariş ve dağıtım aşamasında yapılan gerekli kontroller sonrası minumum hata oranı ve hasarsız teslimat sağlanmakta olup, müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutularak işlem tamamlanmaktadır.


 

İDA Kozmetik’in portföyünde yer alan markalar, farklı beklentilere cevap verecek geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. İDA markalarının ortak özelliği, Türkiye ve dünya pazarında kendi alanlarında hızla büyüyen markaların arasında yer almalarıdır.

 

İDA Kozmetik, sektörde 20 yıllık deneyime sahip kadrosu ve güçlü IT alt yapısıyla; uzun dönemli, detaylı pazarlama ve satış stratejileri geliştirerek, dünya çapında tanınmış markalarla kuaför,perakende ve toptan satış noktalarının ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamaktır.